MARIUSZ KALAGA
Uczestnik wielu festiwali i spektakli muzycznych w kraju i za granicą: /Włochy, Francja, Algieria, Jugosławia, Turcja, Niemcy, Hiszpania, Austria, USA/.
Znany sympatykom muzyki z prezentacji TV programów „Piknik Country”, „Gala Piosenki Biesiadnej”, „Imiennik TV Dwójki” Zbigniewa Górnego.
W swoim repertuarze ma znane przeboje Roya Orbisona /„California Blue”, „You got it”, „Pretty women”, „Claudette”/, które w wersji polskojęzycznej nagrał w 1993 r., śpiewa także utwory Elvisa Presleya, czy Shakina Stevensa.
Gra znane przeboje, standardy muzyki tanecznej i rozrywkowej, żywiołowe piosenki z gatunku „tex-mex, kolędy i pastorałki, a także kompozycje „Co tu jest grane?”, „Już zamknąłem serca drzwi”, „Złote obrączki”, „Sen o Dalmacji”, „Jedna z gwiazd”.
Śpiewa głosem o dużej skali i charakterystycznej, „ciepłej” barwie, który jest atrakcją i urozmaiceniem jego występów artystycznych.
Łatwo i szybko nawiązuje kontakt z publicznością, a jego ciekawe i wesołe komentarze oraz interpretacje wykonywanych utworów są atrakcją każdego koncertu.

kupbilety

kalaga plakat