DSCF0735

Pamiętacie nasze wydawnictwo "Srebrne Piórko"? Tu możecie przeczytać opowiadania napisane przez uczestniczki kursu pisarskiego UTW.

11ONTbaner strona mok

Noc Teatru - WAŻNE

W związku z informacją z dnia 11.03.2020 r. dotyczącą zachowania ważności biletów zakupionych na wydarzenie „XI Noc Teatru”, prosimy posiadaczy biletów o potwierdzenie chęci ich wykorzystania w nowym terminie tj. 18.04.2021 r.

POTWIERDZENIE UCZESTNICTWA WRAZ ZE SKANEM POSIADANEGO BILETU NALEŻY WYSŁAĆ DO 29 MARCA 2021 R. NA ADRES: ont@mok.olkusz.pl w temacie wpisując: „POTWIERDZAM UCZESTNICTWO W OLKUSKIEJ NOCY TEATRU”.

Niepotwierdzone bilety tracą ważność!!!

Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną program „XI Nocy Teatru” ulegnie zmianie. Nowy program opublikujemy wkrótce.

C07540

W Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu Dzień Kobiet zawsze obchodziliśmy uroczyście. Po udanym wieczorze tłum roześmianych pań wysypywał się na ulice miasta.

DSCF0935

5 marca o 17.00 i 18.00 odbył się wernisaż wystawy Fotograficy Olkuscy 2021.

DSCF0794

Przez 28 lat Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała na potrzeby polskiej medycyny 1,2 mld złotych. Podczas tegorocznego finału ta kwota chlubnie się powiększy.

Orkiestra1

Wiosna ubiegłego roku nie przyniosła zwykłej radości i nadziei, lecz rewolucyjne zmiany. Pandemia bardzo szybko odcisnęła swoje piętno na wszystkich dziedzinach życia społecznego. Upowszechnianie kultury i sztuki w znacznej części opiera się na interakcji. W obliczu pandemii stanęliśmy przed trudnym zadaniem zmiany modelu działalności.