IMGP7948

To proste. Zabierz swój sprzęt służący do tego celu, przyjdź na olkuski rynek 1 sierpnia o 17.30 i puść bańkę!

Dobrą zabawę gwarantuje Grupa Teatralna MOK Glutaminian Sodu.

Zapraszamy!

 

IMGP2571

Uwaga, uwaga, 1 sierpnia o 13.00 czekamy na zamku w Rabsztynie. Rycerzy, zbroi i walk będzie pod dostatkiem. Popracujcie nad kondycją i przygotujcie się na liczne turnieje dla dużych i małych. Zapraszamy!

 

tlo

30 lipca zapraszamy na znakomitą komedię Stanisława Barei „Miś”. Kto jeszcze nie obejrzał, powinien. Kto już widział, tego nie trzeba namawiać.

Czekamy o 21.00 na placu za Domem Kultury. Zabierzcie ze sobą koce albo krzesełka, chociaż na trawie też można...

 

DSCF1255

Trwa Letni Festiwal Organowy „Organy Srebrnego Miasta 2021”. Wieczorem 25 lipca w Bazylice Mniejszej pw. św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu odbył się recital organowy transmitowany również online.

 

IMGP2897

24 lipca wehikuł czasu wylądował w starożytnym Rzymie. Popołudnie spędziliśmy w towarzystwie gladiatorów.

Baner Półkolonii2021 MOK

Serdecznie zapraszamy do udziału w Artystycznych Półkoloniach z MOK Olkusz.

Zapewniamy doskonałą infrastrukturę, ciekawe zajęcia z naszymi instruktorami, wycieczki do olkuskich muzeów, kino, dyskotekę, pieczenie kiełbasek na ognisku i wiele, wiele innych atrakcyjnych rozrywek.

Uczestnikom serwujemy śniadanie i obiad z deserem.

Będzie wesoło i kolorowo!

IMGP2818

25 lipca o 19.00 zapraszamy na drugi koncert Letniego Festiwalu Organowego.

Wysłuchamy kolejnej części wykładu autorskiego Krzysztofa Urbaniaka „Rzecz o metalu i piszczałkach organowych”, a na organach zagra Radosław Kuliberda.

IMGP2860

Tym razem spotykamy się na rabsztyńskim Zamku w sobotę. 24 lipca o 13.00 czekają na was nie tylko rycerze, ale także Słowianie i gladiatorzy. Zapraszamy!

IMGP2853

18 lipca na rabsztyńskim zamku słychać było szczęk oręża i świst strzał.

logo outw 3Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu ogłasza zapisy na Uniwersytet Trzeciego Wieku dla mieszkańców Miasta i Gminy Olkusz.    

Zapraszamy w dniach od 01 do 30 września 2021 w godz. 9.00 do 14.00 do Biura OUTW (wejście od parkingu MOK). Prosimy o zachowanie środków ostrożności .

W dniu zapisów każdy uczestnik wypełnia deklarację uczestnictwa na nowy rok akademicki 2021/22 i wnosi opłatę wpisową w wysokości 70 zł.

DSCF1235

Wieczorem 16 lipca na olkuskim rynku wyświetliliśmy w kinie plenerowym komedię kryminalną „Chłopaki nie płaczą” w reżyserii Olafa Lubaszenki.

Znakomity pastisz tzw. kina bandyckiego z Maciejem Stuhrem i Cezarym Pazurą w rolach głównych.