fb2

Z ogromną radością informujemy Państwa, iż Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu wprowadza nową funkcjonalność dotyczącą możliwości zakupu biletów.

W maju 2021 r. wprowadziliśmy nowy system sprzedaży, umożliwiający zakup biletów w punktach kasowych MOK oraz online. Najważniejszym celem tej zmiany było umożliwienie Państwu wygodnej i szybkiej możliwości zakupu biletów. System Biletyna pozwala na wprowadzenie jeszcze jednej, bardzo istotnej zmiany.

Od dzisiaj wszystkie punkty sprzedaży administrowane przez MOK zostają połączone w jedną sieć. Oznacza to przykładowo, że aby nabyć bilet do kina nie muszą Państwo udawać się do kasy Kina Zbyszek. Możecie go kupić w Podziemnym Olkuszu, w Zamku Rabsztyn oraz w Centrum Kultury. Jeśli przy zakupie biletu do Kina postanowicie nabyć bilet wstępu do Podziemnego Olkusza, na Zamek Rabsztyn lub do Muzeum Afrykanistycznego znajdującego się w Centrum Kultury możecie to zrobić za jednym razem, w jednej kasie.

Sprzedaż biletów prowadzona jest w następujących lokalizacjach:

  1. Miejski Dom Kultury– ul. Fr. Nullo 29 (na godzinę przed seansem kinowym),
  2. Podziemny Olkusz– ul. Rynek 4 (od wtorku do niedzieli w godzinach
    9:00 – 18:00),
  3. Ruiny Zamku w Rabsztynie– w godzinach pracy kasy,
  4. MOK-Centrum Kultury– ul. Szpitalna 32 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00)

Mamy nadzieję, że wprowadzona funkcjonalność ułatwi Państwu korzystanie z naszej oferty kulturalno-edukacyjnej i sprawi, że dostęp do atrakcji oferowanych przez MOK będzie o wiele łatwiejszy.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej usługi i życzymy Państwu wielu niezapomnianych wrażeń wyniesionych z organizowanych przez MOK koncertów, spektakli teatralnych, seansów kinowych, zwiedzania zabytkowych obiektów i wystaw oraz innych, na bieżąco pojawiających się w repertuarze MOK wydarzeń artystycznych.