Taki tytuł nosi spektakl w wykonaniu studentów z Wydziału Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej im. A . Zelwerowicza, na który zapraszamy dzieci do Miejskiego Domu Kultury w Olkuszu w sobotę, 25 marca, o godz. 14.30. Ilość dostępnych biletów jest ograniczona, mali widzowie do oglądania spektaklu zaproszone zostaną na scenę. Cena biletu: 5 zł.

Dobranoc, Marvin

Każdy się czegoś boi. Ale co jeśli strach jest tak wielki, że nie można zasnąć? To właśnie przeżywa nasz tytułowy bohater Marvin - Dinozaur. A boi się nie byle czego - bo wyginięcia. Jednak nie zostaje z tym problemem sam. Na pomoc przybywa wolny, bez nałogów żółw Finn i roztrzepany motyl Ulisses. Czy uda im się pokonać strach Marvina? I w jaki sposób?

Zapraszamy na bajkę o przyjaźni, pokonywaniu trudności, spełnianiu marzeń a przede wszystkim o docenianiu życia.

W naszej sypialni wszystko jest możliwe - poduszki latają, skarpetki mówią, buty zamieniają się w ryby, a koce w potwory - ogranicza tu tylko wyobraźnia.

Przeżyj z nami piękny, a zarazem zabawny sen o przygodach Marvina i odtąd śpij spokojnie!

Spektakl jest adresowany do widzów młodych i najmłodszych (4-8 lat).