UTW

FAKULTETY OUTW ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA :

1. Basen
  2. Joga
  3. Kinezjologia
  4. Pilates
  5. Malarstwo
  6. Zajęcia komputerowe

W miesiącu październik wykłady OUTW zostają odwołane!

IMGP201516 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbył się wernisaż wystawy fotograficznej Olkuski Street.

IMGP19448 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2020/2021 Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy MOK.

L10111212 października rozpoczęły się XXI Międzynarodowe Olkuskie Dni Muzyki Organowej i Kameralnej w Bazylice Mniejszej pw. św. Andrzeja Apostoła.

IMGP18233 października w MOK-Centrum Kultury odbył się wernisaż wystawy „Harmonia Sacra". Jest to impreza tradycyjnie towarzysząca Międzynarodowym Olkuskim Dniom Muzyki Organowej i Kameralnej.

L101103530 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbyła się druga część EtnoPikniku’20, finałowego wydarzenia zadania EtnoOlkusz dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu EtnoPolska 2020.