Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu ogłasza nabór na stanowisko: REFERENT

Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu, ul. Fr. Nullo 29, 32-300 Olkusz, tel. 32 706 52 25, email: oferty@mok.olkusz.pl zaprasza do składania ofert na podnajem lokalu gastronomicznego położonego na parterze budynku położonego w Olkuszu przy ulicy Rynek 4 wraz z częściowym podpiwniczeniem o łącznej powierzchni 270 m2 oraz z ogródkiem gastronomicznym o powierzchni około 228 m2 położonym na dziedzińcu nieruchomości (https://goo.gl/maps/6jAftLcLLyYoPUDf9).

Treść zaproszenia

MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W OLKUSZU

zaprasza do składania ofert na wynajem powierzchni pod stoiska handlowe wokół Zamku Rabsztyn podczas: Turnieju Rycerskiego pod Zamkiem Rabsztyn w dniach 2-3 lipca 2022. 

- cena 200 zł netto (246 zł brutto) za 1 dzień (moduł 6m2).

Przyjmowanie ofert i dokonywanie wpłat na konto MOK do 28 czerwca 2022 (włącznie). Ilość miejsc ograniczona.

Rezerwacje prosimy kierować na adres e-mail: muzea@mok.olkusz.pl

UWAGA!

Na w/w stoiskach obowiązuje zakaz sprzedaży piwa, artykułów spożywczych (lodów, gofrów, szybkiego jedzenia typu fast-food). Dopuszczone są przetwory regionalne- po akceptacji MOK w Olkuszu.

Wynajmujący nie zapewnia dostępu do energii elektrycznej.

Każdy wynajmujący stoisko handlowe zobowiązany jest do spełnienia wszelkich warunków i we własnym zakresie, na własny koszt załatwić wszelkie konieczne zezwolenia, koncesje i uzgodnienia w tym Sanepid (dotyczy stoisk gastronomicznych).

Każdy wynajmujący zobowiązany jest do podpisania umowy najmu powierzchni pod stoiska handlowe z MOK Olkusz przed dokonaniem wpłaty na konto MOK. 

MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W OLKUSZU

zaprasza do składania ofert na wynajem powierzchni pod stoiska handlowe wokół Zamku Rabsztyn podczas: Otwarcia Sezonu Turystycznego pod Zamkiem Rabsztyn w dniach 2-3 maja 2022.

- cena 200 zł netto (246 zł brutto) za 1 dzień (moduł 6m2).

Przyjmowanie ofert i dokonywanie wpłat na konto MOK do 28 kwietnia 2022 (włącznie). Ilość miejsc ograniczona.

Rezerwacje prosimy kierować na adres e-mail: muzea@mok.olkusz.pl

UWAGA!

Na w/w stoiskach obowiązuje zakaz sprzedaży piwa, artykułów spożywczych (lodów, gofrów, szybkiego jedzenia typu fast-food). Dopuszczone są przetwory regionalne- po akceptacji MOK w Olkuszu.

Wynajmujący nie zapewnia dostępu do energii elektrycznej.

Każdy wynajmujący stoisko handlowe zobowiązany jest do spełnienia wszelkich warunków i we własnym zakresie, na własny koszt załatwić wszelkie konieczne zezwolenia, koncesje i uzgodnienia w tym Sanepid (dotyczy stoisk gastronomicznych).

Każdy wynajmujący zobowiązany jest do podpisania umowy najmu powierzchni pod stoiska handlowe z MOK Olkusz przed dokonaniem wpłaty na konto MOK. 

Korowód Baner

 


Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu zaprasza Wasze zespoły, solistów i inne grupy do

zaprezentowania ich dorobku artystycznego podczas

ŚWIĘTA SREBRA - DNI OLKUSZA 2022

 

>>Karta Zgłoszeniowa<<

>>Występy na scenie<<

>>Korowód<<

 

Szczegółowe warunki zapytania ofertowego

na najem terenu przeznaczonego na Wesołe Miasteczko

towarzyszące imprezie „Święto Srebra - Dni Olkusza 2022”